Společná výprava Lišáků s vlčaty (8. – 10. 3. 2024)

Přihlášení i odhlášení na výpravu prosím do úterý 5.3., ideálně dříve, ať máme představu o celkovém počtu- účast potvrďte zde. Jako každý rok, i letos nás čeká společná výprava s jednou z družin vlčat. Tentokrát se spolu s družinou Bobrů vydáme do Ústí nad Labem na skautskou základnu střediska Šíp Neštěmice. Klubovna sídlí hned vedle zoologické zahrady. V sobotu nás čeká společný průzkum okolí a zahrajeme si spoustu her.

• Sraz: 16:15 u bývalé klubovny U Včely
  • Návrat: 17:10 tamtéž
  • Cena: 900 Kč
  • Co s sebou: PVV, , páteční večeři, alespoň 1.5l pití, malý batůžek na výlet, nepromokavou bundu nebo pláštěnku, skautský šátek, přezůvky, jídelní náčiní, náhradní oblečení (zejména ponožky a spodní prádlo), tužku a zápisník, průkazku PID / přestupní jízdenku.
  • Doprava: Do Ústí nad Labem pojedeme z Hlavního nádraží (odjezd 17:28) přímým vlakem bez přestupů cca hodinku a čtvrt. Cesta z nádraží do klubovny je 1,6 km, tedy cca půl hodiny pěšky.
  • Vybavení klubovny: V klubovně je kuchyňka, WC, topení, pitná voda i elektřina. Je potřeba vlastní karimatka se spacákem a také vlastní jídelní náčiní (ešus, příbor, hrníček). V kuchyňce sice nějaké vybavení bude, chceme ale, aby si kluci zvykli na své a zároveň měli větší snahu si ho po sobě dobře umýt a uklidit