Informace k závazným přihláškám

Dobrý den / Ahoj!

zde najdete informace o odevzdávání závazných přihlášek a s nimi spojenými náležitostmi.

To jsou:

1) Pro táborníky mladší 18 let k datu 30. 6. 2023

závazná přihláška podepsaná zákonným zástupcem

posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

prohlášení o bezinfekčnosti datované k začátku tábora

souhlas zákonného zástupce s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte (jedná se například o situaci vyšetření v nemocnici)

2) Pro táborníky staré 18 let a více

závazná přihláška

prohlášení o bezinfekčnosti datované k začátku tábora

posudek o zdravotní způsobilosti pro práci s dětmi (vydává praktický lékař)

Závaznou přihlášku prosíme odevzdat nejpozději do 6. 6. 2023 a to buď fyzicky přinesením do klubovny (pár jich bude k dispozici v klubovně, pokud byste neměli možnost si ji vytisknout), nebo naskenováním a následným zasláním na email adam.randak1@seznam.cz. Ostatní dokumenty přineste s sebou na sraz před táborem 1. 7. 2023.

Vedoucí prosíme, aby dolů na přihlášku napsali zda se zúčastní celého tábora, a pokud ne, tak kdy.

Infoschůzka pro rodiče

Připomínáme, že 14. 6. 2023 od 19:00 v klubovně se bude konat infoschůzka pro rodiče. Tuto infoschůzku doporučujeme především rodičům, jejichž děti ještě nebyly na táboře skautů a skautek. Povíme Vám jak náš tábor probíhá a zodpovíme Vaše případné dotazy.

Předakce

28. 6. 2023 bude od 17:00 v klubovně probíhat takzvaná předakce, která je povinná pro táborníky, kteří jedou na tábor skautů a skautek poprvé. Přijít mohou samozřejmě i ti, kteří už s námi na táboře byli. Představíme si zde základní principy fungování táborového dne i poslední rady, jak a co si zabalit na tábor.

Závěrečné výpravy

Další povinnou podmínkou pro účast na táboře je i účast na jednom z termínů závěrečné výpravy, tzn.: 16. – 18. 6., nebo 23. – 25. 6. 2023. Další informace pošleme blíže k termínu výprav.

Informace o platbě

Informace o platbě vám přijdou zanedlouho v samostatném emailu, který je systémově generovaný ze střediskového emailu stredisko@uragan-zbraslav.cz. Někdy se stává, že přijde do spamu, zkontrolujte, prosím, jestli vám tam nespadl. V emailu najdete všechny potřebné údaje k provedení platby a pro zrychlení je tam pro Vás vygenerovaný QR kód. Cena tábora je 7200 Kč pro členy, 2000 Kč pro vedoucí. Omlouváme se za zvýšení ceny oproti té, která byla dříve komunikována. Datum splatnosti je stejné jako pro odevzdání závazné přihlášky a to 6. 6. Jestliže budete chtít vystavit na platbu fakturu pro vašeho zaměstnavatele, napište nám prosím všechny fakturační údaje a chtěný text na email adam.randak1@seznam.cz s předmětem „Fakturační údaje – jméno příjmení“ nejpozději do 31. 5., děkujeme.

Podmínky účasti

V emailu poslaném zvlášť jsme poslali přehled docházky. Podmínkou účasti je docházka 57 % či vedení družiny. Na základě uvážení vedení tábora jsme se rozhodli povolit účast jednotkám členů, kteří tyto podmínky nesplnili. Pokud se toto týká právě Vás, v nejbližší době Vás kontaktuje vůdce oddílu či jeho zástupce.

Vedení tábora a zdravotník

Vůdcem letošního tábora bude Marek Feik (tel.: 722 206 306, email: marek.jfk@seznam.cz)

Jeho zástupcem bude Adam Randák (725 554 597, email: adam.randak@seznam.cz)

Zdravotnicí tábora bude Alexandra Hlaváčová (email: sasa.hlavacova@skautka.cz)

V případě jakýchkoli dotazů či nejasností se na nás nebojte obrátit.

Níže najdete veškeré výše zmíněné potřebné dokumenty.

Podmínky účasti na táboře

Dobrý den! / Ahoj!
Poctivě hlásíme, že přípravy příštího tábora jsou v téměř plném proudu. Může se vám zdát, že do tábora je ještě spousta času. Opak je ale pravdou, taková akce jako tábor vyžaduje dlouhé měsíce příprav.
Je zvykem posledních let, že vzhledem k vysokým počtům členů mají naše tábory předem stanovené podmínky účasti. Ani tábor 2023 není výjimkou. Podmínkou pro účast na něm je mít účast na akcích oddílu alespoň 57 %. K tomuto rozhodnutí nás vede několik důvodů. Jedním z hlavních je fakt, že tábor je vyvrcholení skautského roku. To znamená, že na něm zužitkováváme dovednosti přes rok získané na schůzkách i výpravách. To se dělá špatně, pokud tyto dovednosti člověk nezískal. Dalším důvodem je nezpochybnitelná náročnost tábora. Účast na výpravách nám pomáhá se na tábor připravit. Fungování na táboře nám velmi usnadňuje i skutečnost, že my, jako vedoucí, známe své členy a oni nás. Na táboře také chceme hlavně ty, kteří na táboře chtějí být. V neposlední řadě – rádi bychom vzali všechny, nemáme ale kapacitu zajistit tábor tak kvalitní, jako v menším počtu. Díky němu můžeme na táboře lépe pracovat s jednotlivci a více se věnovat jejich individuálním potřebám.
Docházku zapisujeme a započítáváme od samého začátku skautského roku. Dále je dobré zmínit, že výpravy mají větší váhu než schůzky. Není tedy nutné se obávat, že na 57% hranici nelze dosáhnout, kryjí-li se vám např. středeční oddílové schůzky s jiným kroužkem.
Při nedosažení výše stanovené hranice není možné se tábora účastnit! Jedinou výjimkou jsou vážné zdravotní potíže.
Abyste měli přehled o docházce, každý měsíc budeme posílat její přehled.

Věříme, že naše důvody chápete a respektujete.